Kościół Boży w Chrystusie zbór w Mysłowicach

Jesteśmy kościołem chrześcijańskim należącym do nurtu kościołów ewangelicznych

Naszą wiarę opieramy przede wszystkim na Słowie Bożym, a nasze życie na miłości do drugiego człowieka.
Nasz zbór liczy około 70 osób zarówno z Polski jak i z Białorusi, Ukrainy i innych krajów.

Jesteśmy nastawieni na rozbudzenie wiary w Mysłowicach, bo właśnie w tym mieście Bóg nas postawił byśmy nieśli jego Słowo. Choć nie dla wszystkich jest to miasto piękne, my uważamy inaczej. Wierzymy, że Bóg widzi to miasto pięknym i chce uczynić je jeszcze piękniejszym. Chcemy docierać do ludzi z żywą ewangelią – robiąc więcej niż tylko opowiadać o Bogu. Chcemy pokazywać jego realne działanie oraz dzielić się dobrem, które sami otrzymaliśmy.

DOMOWNICY

to nasza społeczność. Jesteśmy jak rodzina pod jednym dachem. Nie boimy się okazywać przed sobą słabości i uczuć. Każdy z nas jest inny i ta inność sprawia, że kościół, który tworzymy jest pełen życia. Dom Ojca to dom pełen historii przemian ludzkiego życia.

Domownicy to ludzie w różnym wieku, różnych narodowości, z różnym statusem społecznym i życiowym. Mamy różne pasje i różne marzenia. Różne talenty i różne przeszłości, ale łączy nas jedno…

Jezus.

Wszyscy jesteśmy przekonani że to On łączy nas w jedną rodzinę dzięki swojej łasce i miłości, którą darzy nas od początku do końca.

Nasza wizja

Rodzinna atmosfera

Każdy kto pojawia się w Domu Ojca, może liczyć na akceptację, relacje które są żywe i miłość.

Skoro Bóg jest Ojcem, to jako jego dzieci jesteśmy braćmi i siostrami.

Otwarte drzwi

Nieważne kim jesteś, jak wyglądasz, jakiej narodowości, koloru skóry jesteś. Możesz przyjść. Zostaniesz przyjęty u nas z radością.

Każdy w oczach Boga jest wartościowy.

Wpływ na rzeczywistość

Wierzymy, że jako kościół mamy możliwość stawania w miejscach wpływu w naszym mieście. A zatem mamy możliwość zmieniania rzeczywistości modląc się, marząc oraz podejmując działania.