WSPARCIE DLA NEPALU

Dzieci czekają na Twoją pomoc

ZEBRALIŚMY DO TEJ PORY KWOTĘ 12920 PLN!
CAŁOŚĆ KWOTY ZOSTAŁA WYSŁANA DO TANYI I YURIEGO W CZWARTEK 21.05.2015. OPUBLIKUJEMY RAPORT JAK TYLKO GO OTRZYMAMY. MACIE WIELKIE SERCE I BARDZO WAM ZA TO DZIĘKUJEMY!

WSPARCIE PO TRZĘSIENIU ZIEMI

 

Pomóż odbudować domy dziecka

W ostatnich dniach ogromna tragedia wstrząsnęła Nepalem i całym światem. Potężne trzęsienie ziemi, które miało miejsce niedaleko Katmandu spowodowało śmierć tysięcy istnień. Bilans ofiar ciągle rośnie. Bardzo wiele budynków nie nadaje się do zamieszkania, ludzie śpią na dworze w obawie przed kolejnym kataklizmem.

Na szczęście, dzięki Bożej łasce dzieciom i opiekunom Domów Dziecka, w których byliśmy z Asią i Krzysiem jako wolontariusze, nic się nie stało. Niestety, ich budynki są zniszczone i wymagają poważnych remontów. Brakuje jednak leków, żywności, wody i pieniędzy.

Prosimy Wam o pomoc w zbiórce pieniędzy, którą robimy na ten cel. Całość kwoty zostanie przekazana do naszych przyjaciół w Nepalu, aby mogli przynajmniej częściowo pokryć koszty niezbędnych zakupów.

KUP CEGIEŁKĘ

 

Wesprzyj symboliczną cegiełką

Znamy Waszą hojność z poprzedniej zbiórki, dlatego wierzymy, że i tym razem otworzycie przed tymi dziećmi swoje serca.  Bardzo prosimy o pomoc!

Opis całej pracy, która jest tam prowadzona znajduje się w zakładce Misja Nepal. Jest tam opis każdego dziecka, które jest pod opieką Tanyi i Yuriego. Są to kochani ludzie, którzy poświęcili życie, aby głosić tym porzuconym dzieciom Ewangelię Jezusa Chrystusa i stworzyć im nowy Dom.

Teraz potrzebują naszej pomocy. Mamy okazję wspomóc ludzi, którzy są w prawdziwej potrzebie.

WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ DLA WSPARCIA DOMU DZIECKA W NEPALU  Z DOPISKIEM „NEPAL”

ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ

 

Zaangażuj się w życie dzieci z Nepalu

Dom Agape to chrześcijański Dom Dziecka, gdzie przebywają dzieci w wieku 4-13 lat. Na dzień dzisiejszy mieszka tam 5 dziewczynek i 15 chłopców. Są to dzieci, które często wiele w życiu przeszły. Niektóre zostały porzucone przez rodziców, inne są sierotami, a jeszcze inne zostały przyprowadzone prosto z ulicy, gdzie mieszkały. Nie zmienia to faktu, że są to niezwykłe dzieci, pełne talentów.
Po naszym (Asi, Krzysia i Ani) pobycie w tamtym miejscu musimy przyznać, że dzieciaki skradły nasze serca. Nie było momentów, gdzie narzekały lub były niezadowolone. Każdy wyraz miłości był przyjmowany z wielkim entuzjazmem i radością. Codziennie są wdzięczne Bogu za każdy drobiazg, który dostaną, za każdy posiłek i za każdą osobę, która poświęca im czas. Postanowiliśmy zorganizować dla nich wsparcie. Zachęcamy Cię, abyś dołączył do grona Darczyńców, którzy wspierają dzieci z Domu Agape w Nepalu.

WŁĄCZ SIĘ

 

Poznaj wyjątkowe dzieci

Jeżeli chcesz zgłosić się do tego projektu skontaktuj się z nami. Zamieściliśmy profile dzieci, abyś mógł je nieco lepiej poznać. Opisy pochodzą z naszych rozmów z nimi i z historii ich życia. Każde z tych dzieci jest wyjątkowe. Każde ma unikalny charakter, który staraliśmy się opisać w profilu.

Pieniądze, które wysyłamy co miesiąc do Nepalu są pożytkowane na utrzymanie dzieci, na ich edukację i dodatkowe zakupy, jak ubrania, jedzenie, rachunki i zabawki.

Staramy się, aby każdy Darczyńca otrzymywał informację o Dziecku zaadoptowanym o postępach w nauce i zachowaniu w Domu Agape, a także inne ważne informacje z życia Dziecka.

Koszty: Utrzymanie 1 dziecka – 100 pln/miesiąc

SKONTAKTUJ SIĘ

ANNA WOŁYŃCZUK TEL.: 502 643 946, ANKAMYS@O2.PL

ASIA PODLECKA TEL.: 536 231 282, APO2121@WP.PL

100

Koszt utrzymania dziecka pln/miesiąc